Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Felgi aluminiowe renomowanego producenta

Felgi aluminiowe są najczęściej wybieranym typem felg wśród europejskich kierowców. Cechuje je elastyczność, wytrzymałość, a także odporność na większość ekstremalnych warunków atmosferycznych – zarówno latem, jak i zimą. Należy jednak pamiętać, że w parze z felgami zawsze idą opony, z którymi to tworzą one komplet kół. Elementy te muszą być więc do siebie doskonale dobrane.

Wszystkie felgi mają dość skomplikowane oznaczenia, które niekoniecznie znać musi każdy kierowca. Jest to zazwyczaj długa kombinacja cyfr i liter, a każda z nich odpowiada innej wartości. Na przykład z wybitego na feldze oznaczenia 7.5Jx16H2 ET35 odczytać możemy następujące informacje:

  • rozmiar felgi (7,5 cala)
  • profil kołnierza felgi („J” – stosowany w przypadku samochodów osobowych)
  • średnica felgi (16 cali)
  • profil przekroju felgi („H2” – z dwoma „garbami”)
  • odsadzenie felgi (ET35)

Wybierając felgi aluminiowe należy również pamiętać o tym, aby wybrać model stworzony przez zaufanego i pewnego producenta. Nie zawsze musi się to jednak łączyć z wyższym kosztem. Na stronie sklepu internetowego opony-guru.pl można na przykład wybierać spośród szerokiego wachlarza felg proponowanych przez renomowanego niemieckiego producenta – firmę Alcar. Są to modele doskonałej jakości, które charakteryzują się również korzystnymi cenami, co jest niewątpliwą zaletą i jednym z kluczowych czynników, którymi kierują się właściciele aut.

Odwiedź już dziś stronę internetową sklepu i znajdź odpowiedni model właśnie do Twojego samochodu dzięki dostępnym tam „przymierzalni” oraz konfiguratorowi felg aluminiowych.