Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kompletne ko³a: stalowe felgi z oponami zimowymi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Wysokiej jakości stalowe felgi z oponami zimowymi

Wielu kierowców wybór odpowiednich kół do swoich aut woli powierzyć wyszkolonym w tej dziedzinie specjalistom. I nic dziwnego – nie jest to kwestia aż tak łatwa, jak mogłoby się to wydawać. Należy wybrać nie tylko odpowiednie opony, co już samo w sobie bywa wyzwaniem, ale także pasujące do nich felgi – aluminiowe lub stalowe. Komplet taki można dobrać samodzielnie, ale nie każdy wie, jak sobie z tym poradzić lub po prostu nie ma na to czasu. Z tego względu na rynku możliwy jest od jakiegoś czasu zakup pełnego zestawu kół, dopasowanych idealnie do danego modelu samochodu.

Zimą, w okresie od października do kwietnia, zaleca się zmianę opon z letnich. Wielu kierowców decyduje się więc na stalowe felgi z oponami zimowymi, które doskonale sprawdzą się w bardziej wymagających warunkach. Ich szeroki wybór znaleźć można w ofercie sklepu internetowego opony-guru.pl.

Dostępne są tam komplety kół do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, a także pojazdów terenowych oraz dostawczych. Są one zawsze zmontowane i wyważone. Rolą klienta jest jedynie podanie niezbędnych informacji o aucie, takich jak jego marka, model, typ i rok produkcji, a na ich podstawie system stworzy listę felg odpowiednich dla konkretnego samochodu. Wybór ich modelu automatycznie przekierowuje do spisu pasujących do niego opon. W ten łatwy sposób z całą pewnością otrzymasz komplet idealny do Twojego auta, a wybrane przez Ciebie stalowe felgi z oponami zimowymi zostaną niebawem wysłane na podany adres.