Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony terenowe/4x4

Opony terenowe/4x4 dla Twojego samochodu

Opony terenowe/4x4 są szczególnym typem, który dostosowany musi być do potrzeb dzisiejszych „wyczynowych” samochodów z napędem na cztery koła. Muszą one zapewnić siłę, przyczepność i pewność w każdym terenie, w każdych warunkach – bez względu na to, czy są to bagna, koleiny, totalne odludzia, czy też po prostu wypełnione deszczem drogi.

Kierowcy w dzisiejszych czasach od swoich samochodów terenowych oczekują nie tylko szalonej jazdy w ekstremalnych warunkach, ale również komfortu jak na klasycznych drogach. Z tego względu od opon terenowych/4x4 wymaga się zarówno wspaniałych osiągów off-roadowych, jak i zachowania cech oraz długowieczności takich, jakie oferowane są oponom do aut osobowych. Dodatkowo powinny one zapewniać niski poziom hałasu drogowego. W przypadku tego typu opon istotne jest również tworzenie własnej przyczepność wtedy, gdy powierzchnia pod autem zupełnie jej nie oferuje.

Wydajność opony nabiera zupełnie nowego znaczenia, gdy ma się na myśli napęd na cztery koła. Oczywiście wyjątkowo ważna jest dobra przyczepność na mokrych i suchych drogach, jednak to cechy takie jak odporność na przebicia, praca na drogach, ale i w piasku i błocie są tym, co zaważa na decyzji kierowców, wybierających dla siebie opony terenowe/4x4.

Sklep internetowy opony-guru.pl oferuje szeroki wybór rozmiarów i wzorów bieżnika opon terenowych/4x4 do większości samochodów terenowych, które doskonale nadadzą się do wielu modeli pojazdów. Sprawdź już teraz dostępność interesujących Cię opon i zamów je z dostawą pod same drzwi!

Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.opony-guru.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.