Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Ko³a kompletne: Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych z oponami zimowymi

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych z oponami zimowymi W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! jako kompletne koło z oponą Państwa wyboru, zmontowane i wyważone z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Skompletowane alufelgi z oponami zimowymi

Alufelgi z oponami zimowymi są częstym wyborem kierowców w okresie od października do kwietnia. Komplet taki można oczywiście dobrać samodzielnie, jednak nie każdy ma do tego odpowiednią wiedzę. Są też osoby, które wolą oddać wybór w ręce specjalistów, ponieważ zwyczajnie nie mają czasu na zajmowanie się tą kwestią. Właśnie dla nich stworzona została możliwość zakupu w pełni skompletowanego zestawu felg i opon, które z całą pewnością będą idealnie pasowały do konkretnego modelu samochodu. Tego typu usługa oferowana jest już przez wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych (z dostawą pod same drzwi!).

Na stronie sklepu internetowego opony-guru.pl stworzony został profesjonalny system dobierania kół, dzięki któremu każdy właściciel auta będzie mógł być pewien, że zakupione przez niego alufelgi z oponami zimowymi będą doskonałym wyborem. Jedyne, co trzeba zrobić, to uzupełnić wszelkie podstawowe informacje na temat posiadanego samochodu. Są to przede wszystkim marka, model, typ i rok produkcji. Na ich podstawie system wybierze felgi odpowiednie dla danego auta. Spośród nich należy wybrać jedne, a na bazie tego wyboru stworzona zostanie lista pasujących do nich opon.

Jest to proces wyjątkowo prosty i niesprawiający problemów, dlatego każdy na pewno sobie z nim poradzi. Po złożeniu zamówienia zmontowany i wyważony komplet kół wraz z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań zostanie dostarczony pod podany adres, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą w zimie.