Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Stalowe felgi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Stalowe felgi doskonałej jakości

Choć stalowe felgi są obecnie coraz bardziej wypierane z rynku przez te aluminiowe, to wciąż mają one swoich fanów, którzy cenią sobie to, że są one lżejsze, a proces ich regeneracji jest zazwyczaj tańszy i łatwiejszy. Doskonale sprawdzają się również wraz zarówno letnimi, jak i zimowymi oponami – co znaczy, że można ich używać przez cały rok. To właśnie z oponami felgi tworzą nierozłączną parę, dlatego też muszą być one do siebie doskonale dobrane.

Wszystkie felgi – zarówno te aluminiowe, jak i stalowe – są oznakowane w dość skomplikowany sposób, co potrafi sprawiać pewne problemy. Warto jest więc zapoznać się z tym systemem przed wybieraniem odpowiedniego modelu dla siebie. Za przykład możemy wziąć oznaczenie 7.5Jx16H2 ET35, z którego odczytać da się rozmiar felgi (7,5 cala), profil jej kołnierza („J” – stosowany w przypadku samochodów osobowych), średnicę (16 cali), profil przekroju („H2” – z dwoma „garbami”)i odsadzenie (ET35)

Kiedy już zdecydujesz się na to, aby kupić stalowe felgi musisz też pamiętać o zwróceniu uwagę na ich producenta. Warto jest wybierać firmy w pełni zaufane i chwalące się dobrą opinią. Za wysoką jakością nie zawsze jednak musi stać wysoka cena. Na stronie sklepu internetowego opony-guru.pl można na przykład wybierać spośród szerokiego wachlarza felg proponowanych przez renomowanego niemieckiego producenta – firmę Alcar. Charakteryzują się one doskonałą jakością i jednocześnie korzystnymi cenami. Odwiedź stronę internetową sklepu i przekonaj się o tym na własnej skórze.