Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kompletne ko³a: stalowe felgi z oponami letnimi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Stalowe felgi z oponami letnimi do Twojego auta

Wybieranie kół do samochodu jest dla wielu kierowców niemałą bolączką. Pamiętać tu trzeba nie tylko o odpowiednim dobraniu rodzaju (letnie, zimowe, całoroczne) i rozmiaru opon, ale również o dopasowaniu do nich należytych felg. W tej kwestii do wyboru mamy alufelgi oraz felgi stalowe. Nie każdy ma jednak wystarczającą wiedzę, aby podjąć słuszną decyzję. Dużą oszczędnością czasu może się więc okazać skorzystanie z usług sklepu, który zajmuje się sprzedażą kompletnych kół – zawsze dobranych idealnie do posiadanego przez klienta modelu samochodu.

W miesiącach od kwietnia do października zaleca się wymianę opon zimowych na takie, które przystosowane będą do innych warunków atmosferycznych. Zmieniając cały komplet, wielu kierowców decyduje się kupić stalowe felgi z oponami letnimi. Taki właśnie zestaw skompletować pomoże Ci sklep internetowy opony-guru.pl. Po wpisaniu szczegółowych informacji o samochodzie przed Twoimi oczami pojawi się lista felg, a następnie opon, z których powstać może komplet kół idealnych do Twojego auta. Złóż zamówienie, a zmontowane i wyważone stalowe felgi z oponami letnimi zostaną Ci dostarczone pod same drzwi.