Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia
Wyszukaj opony
szerokość
wysokość
średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony całoroczne do Twojego auta

Większość kierowców w Polsce zaopatrza się w dwa komplety opon – letnie i zimowe. Coraz większą popularnością zaczynają się teraz jednak cieszyć również opony całoroczne, które idealnie sprawdzą się w trakcie wszystkich czterech pór roku.

Opony całoroczne oferują mnóstwo możliwości, zapewniając akceptowalną wydajność na mokrej i suchej nawierzchni, a także optymalną trakcję na śniegu. Opony całoroczne charakteryzują się umiarkowanymi głębokościami bieżnika i mieszankami gumowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność bieżnika niż opony letnie, które mają płytsze bieżniki. Całoroczne opony oferowane są w wielu rodzajach, modelach i rozmiarach, do zastosowania w szerokiej gamie pojazdów – od osobowych po pickupy.

Opona całoroczna jest swojego rodzaju kompromisem – w zamian za idealną przyczepność na mokrej nawierzchni, otrzymujemy tu mobilność na śniegu. Daje to kierowcom możliwość zakupu opon, które mogą zapewnić odpowiednią wydajność przez cały rok i zaoszczędzić kłopotu zmiany opon przed i po zimie.

Jako że opony całoroczne oferują po trochu z możliwości tych letnich i zimowych, często są one dobrym rozwiązaniem dla kierowców, którzy korzystają ze swoich samochodów w klimacie umiarkowanym, który nie charakteryzuje się skrajnymi temperaturami.

Szeroki wybór wielu modeli opon całorocznych w różnych rozmiarach i cenach znaleźć możesz już dziś na stronie sklepu internetowego opony-guru.pl. Po wpisaniu poszukiwanego rozmiaru, wystarczy tylko przejrzeć wszystkie dostępne modele i wybrać odpowiedni dla siebie, a następnie jedynie zaczekać na dostawę pod wskazany adres.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.