Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Sprawdź status zamówienia
 
Wyszukaj opony
szerokość
wysokość
średnica
Reifen Finden

Marka opon:
Klasa:
Model:
Szczegółowa specyfikacja:

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony całoroczne do Twojego auta

Większość kierowców w Polsce zaopatrza się w dwa komplety opon – letnie i zimowe. Coraz większą popularnością zaczynają się teraz jednak cieszyć również opony całoroczne, które idealnie sprawdzą się w trakcie wszystkich czterech pór roku.

Opony całoroczne oferują mnóstwo możliwości, zapewniając akceptowalną wydajność na mokrej i suchej nawierzchni, a także optymalną trakcję na śniegu. Opony całoroczne charakteryzują się umiarkowanymi głębokościami bieżnika i mieszankami gumowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność bieżnika niż opony letnie, które mają płytsze bieżniki. Całoroczne opony oferowane są w wielu rodzajach, modelach i rozmiarach, do zastosowania w szerokiej gamie pojazdów – od osobowych po pickupy.

Opona całoroczna jest swojego rodzaju kompromisem – w zamian za idealną przyczepność na mokrej nawierzchni, otrzymujemy tu mobilność na śniegu. Daje to kierowcom możliwość zakupu opon, które mogą zapewnić odpowiednią wydajność przez cały rok i zaoszczędzić kłopotu zmiany opon przed i po zimie.

Jako że opony całoroczne oferują po trochu z możliwości tych letnich i zimowych, często są one dobrym rozwiązaniem dla kierowców, którzy korzystają ze swoich samochodów w klimacie umiarkowanym, który nie charakteryzuje się skrajnymi temperaturami.

Szeroki wybór wielu modeli opon całorocznych w różnych rozmiarach i cenach znaleźć możesz już dziś na stronie sklepu internetowego opony-guru.pl. Po wpisaniu poszukiwanego rozmiaru, wystarczy tylko przejrzeć wszystkie dostępne modele i wybrać odpowiedni dla siebie, a następnie jedynie zaczekać na dostawę pod wskazany adres.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości i informacje o oponach, ofertach i konkursach

Metody płatności

© 2019 by opony-guru.pl
Oferta przez Delticom AG