Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony przemys³owe – Pneumatyczne

Opony przemysłowe do wózków widłowych: pneumatyczne radialne i diagonalne

Opony przemysłowe przeznaczone do użytkowania w wózkach widłowych dzielą się na dwa typy: pneumatyczne lub pełne. Głównym zadaniem wózków widłowych jest przenoszenie ciężarów. Operują one głównie na małych przestrzeniach, wykonując dużo manewrów skręcających. Opony pneumatyczne nazywane są także dętkowymi. Ich główną zaletą jest zagwarantowanie komfortu prowadzenia wózka i zapewnienie przyczepności także przy większych prędkościach. Opony pneumatycznełatwe do zamontowania, charakteryzują się także bardzo atrakcyjny cenami. Należy jednak zwrócić uwagę, że opony te są mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przez to okres ich użytkowania może być krótszy. Jest to zdecydowanie opcja dla tych, którzy chcą zaoszczędzić.

Budowa opon pneumatycznych

Opony dętkowe są konstruowane poprzez umieszczenie wewnątrz opony dętki. Stosuje się w nich również ochraniacze felgi. Duże znaczenie przy wyborze tych opon będzie miała liczb płócien, z których zostały zbudowane. Oznaczone są one tak zwanym PLY Rating. Im więcej płócien zostało użytych przy produkcji naszej opony pneumatycznej, tym będzie ona trwalsza i tym dłużej będzie nam ona służyć. Produkuje sie dwa typy opon dętkowych: radialne i diagonalne. Opony pneumatyczne radialne charakteryzują się niskimi oporami toczenia i większymi przebiegami. Popularnymi modelami opon dętkowych sa: Earthking 6.00-9 5491 10PR 118A5 TT, SOLIDEAL Ecomatic ED, czy też MICHELIN XZM. Porównaj ceny opony pneumatycznych na opony-guru.pl.

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Kupuj on-line bez ryzyka:

  • Dajemy 2 lata gwarancji na nasze produkty
  • Masz możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  • Przyjazne formy płatności
  • Bezpieczne składanie zamówienia – szyfrowanie SSL