Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony dla wózków golfowych

Opony do wózków golfowych: opony specjalistyczne

Oprócz tradycyjnych opon samochodowych ciężarowych, czy też przemysłowych i rolniczych. Sklep opony-guru.pl oferuje także specjalistyczne opony do rzadziej użytkowanych pojazdów takich jak wózki golfowe. Przy wyborze odpowiedniej opony należy przede wszystkim zwrócić uwagę na teren, na jakim będzie ona użytkowana, jak również na gwarantowany okres jej eksploatacji.

Opony specjalistyczne

Opony do wózków golfowych to specjalistyczne opony do małych pojazdów poruszających się głównie po polach golfowych. Pojazdy te poruszają się zwykle z bardzo małymi prędkościami. Rzadszym zastosowaniem tych pojazdów jest używanie ich do obwozu turystów w centrum miast turystycznych, czy też a ogrodach zoologicznych. Opony te spotyka się głównie z dwoma różnymi typami bieżnika: płaskim, do zastosowania na utwardzonym gruncie i bardziej agresywny, z większą ilością wcięć i rowków, do poruszania się po nierównym i stromym terenie. Opony te mają za zadanie ograniczenie hałasu, a także zadbanie o małe zanieczyszczanie środowiska. Opony do wózków golfowych występują w rozmiarach od 5 do 10 cali. Popularnym wyborem wśród tych opon jest Kenda TL K389, czy też Kenda TL E K399 Load Star. Duro HF217 to inna popularna, bezdętkowa opona do wózków golfowych. Jest to opona trwała i gwarantująca dobrą kierowalność.

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.opony-guru.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.