Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kompletne ko³a: stalowe felgi z oponami ca³orocznymi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka opon:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

W pełni skompletowane stalowe felgi z oponami całorocznymi

Mimo dużej popularności alufelg, wielu kierowców wciąż decyduje się na zakup felg stalowych. Wybór ten wcale nie powinien być zaskoczeniem – są one lżejsze od tych aluminiowych, a proces ich regeneracji jest zazwyczaj tańszy i łatwiejszy. Wybór kół do samochodu nie ogranicza się jednak tylko do felg – trzeba do nich również dobrać właściwe opony. Kompletowanie bywa dla niektórych problematyczne, dlatego też pomocą zaczęły służyć sklepy, proponujące w swoich ofertach kompletne koła, które są od razu zmontowane i wyważone. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie znają się na tajnikach motoryzacji lub po prostu nie mają czasu na samodzielne kompletowanie kół.

Właśnie dla takich osób sklep internetowy opony-guru.pl stworzył konfigurator kompletnych kół, który w krótkim czasie automatycznie dobierze idealny zestaw do Twojego auta. Jeżeli na przykład pragniesz kupić stalowe felgi z oponami całorocznymi, które sprawdzą się w korzystnych warunkach letnich, jak i podczas śniegu i mrozu w zimie, wystarczy, że wpiszesz markę swojego samochodu, jego model, rok produkcji i typ, a system sam dobierze dla niego perfekcyjny komplet kół.