Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe: Quad / ATV

Wyposaż swój quad / ATV w najlepsze opony

Znalezienie właściwego zestawu opon do pojazdu typu Quad / ATV może się wydawać trudnym zadaniem, ponieważ często muszą one sprawdzać się doskonale w przeróżnych warunkach – czy będzie to piaszczysta plaża, tereny błotniste, czy też śnieżne zaspy. Najłatwiej jest jednak znaleźć model, który dostosowany będzie do konkretnych okoliczności pogody i terenu. Taki dobór zapewni też najbardziej imponujące osiągi, które zaobserwować będzie można właśnie w miejscach, dla których przeznaczony jest dany typ.

Wybór właściwych opon do Twojego quada nie musi być przytłaczający! Dużym ułatwieniem jest wiedza, że mogą one zostać podzielone na cztery kategorie:

  • Opony do jazdy po wszystkich terenach, które sprawdzą się w każdych warunkach, które nie są zbyt ekstremalne
  • Opony do jazdy po piachu, które poradzą sobie też na wydmach – bez względu na to, czy będzie to pustynia czy też plaża
  • Opony do jazdy po błocie, które mają głębokie, grube występy, zapewniające trakcję nawet w najgłębszych torfowiskach
  • Opony sportowe i wyścigowe, przeznaczone do jazdy, w czasie której prędkość i przyczepność są najważniejsze

Szeroki wybór opon do pojazdów typu Quad / ATV znaleźć możesz w ofercie sklepu internetowego opony-guru.pl. Dostępne są tam modele w wielu rozmiarach i produkowane przed różne marki, co zapewnia, że na pewno znajdziesz taki, który będzie spełniał Twoje oczekiwania.