Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Zeetex

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Marka Zeetex powstała na terenie Emiratów Arabskich, a dokładnie w Dubaju w 2002r., jako produkt firmy Zafco. Dubaj jest miastem nadzwyczaj szybkiego rozwoju gospodarczego i ekonomicznego, co przedłożyło się na nieprawdopodobnie szybki i spektakularny rozwój firmy Zafko, a co za tym idzie marki Zeetex. Początkowo opony Zeetex sprzedawane były na terenach bliskiego wschodu, a także w Afryce, jednakże niesamowity rozwój marki, a także wysoka jakość oferowanych produktów doprowadziła do tego, że w krótkim czasie rynek zbytu poszerzył się o kraje Ameryki Południowej, USA, a także Rosję, Serbię, Holandię, a od niedawna także o Polskę. Firma posiada tak duży rynek zbytu, że poza fabryką opon w Emiratach Arabskich, otworzyła fabryki w Chinach, a także w Indiach.

Początkowo opony Zeetex dostępne były tylko w wersji letniej do samochodów osobowych, jednak w ofercie szybko pojawiły się także opony terenowe, ciężarowe, a także opony zimowe Zeetex i całoroczne, w różnych rozmiarach i profilach.

Jedną z najpopularniejszych opon opisywanej marki jest Zeetex ZT3000. Jest to guma z klasy ekonomicznej przeznaczona do samochodów osobowych. Gwarantuje dobrą trakcję, stabilne pokonywanie zakrętów, doskonałą przyczepność na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także niskie koszty eksploatacji. Kolejny godny uwagi model to Zeetex HP103. Jest to opona klasy ekonomicznej, przeznaczona do agresywnej, szybkiej jazdy. Specjalna rzeźba bieżnika, a także zawartość krzemionki zapewnia świetną przyczepność, szczególnie na mokrej nawierzchni, a także optymalną kontrolę nad autem przy manewrach hamowania czy ostrego przyspieszania. Warta prezentacji jest również opona zimowa Zeetex ICE-PLUS S100. Specjalny bieżnik zapewnia niezwykle szybkie odprowadzanie wody i błota śniegowego, co znaczenie poprawia przyczepność opony na zaśnieżonej nawierzchni. Ponadto, specjalna mieszanka użyta do produkcji opony zapewnia jej elastyczność nawet podczas dużych mrozów. Opony letnie Zeetex oraz inne produkty firmy zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy za rozsądną cenę.