Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Westlake

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Westlake – popularny wybór kierowców

Westlake to chińska marka należąca do koncernu Hangzhou Zhongce Rubber Company, będącego 10. producentem opon na świecie i powstałym w 1958. roku. Firma posiada własne fabryki gumy oraz półproduktów chemicznych, dzięki czemu nie musi korzystać z dostawców i ogranicza koszty, mogąc oferować tanie, ale solidne opony. Są one przeznaczone dla oszczędnych klientów którzy nie chcą dużo wydawać na komplet ogumienia. Nie oznacza to jednak kompromisu w sprawie jakości – Westlake posiada własne centrum badawcze, zatrudniające ponad 100 osób, którzy czuwają nad procesem produkcji i projektują nowe modele. Koncern jest także właścicielem innej znanej i popularnej marki, Goodride.

Niska cena i dobra jakość opon

W oponach Westlake stosuje się szereg technologii, które zaliczają je do konstrukcji nowoczesnych i wykonanych w dobrej jakości. Konstrukcja jaką tu zastosowano zmniejsza opory nacisku auta na jezdnię, a w rezultacie auto zachowuje się stabilnie i ma dobre parametry przyczepności. To powoduje również zmniejszenie zużycia paliwa poprzez mniejszy opór toczenia. Tym samym opona jest bardziej ekologiczna i zużywa się w mniejszym stopniu.

Opony Westlake przeznaczone są do popularnych aut osobowych jeżdżących po drogach w Polsce i w Europie, dzięki czemu z łatwością dobierzesz rozmiar pasujący do twojego auta. Zobacz już teraz rozmiary opon Westlake i kup w sklepie internetowym opony-guru.pl. W przypadku wątpliwości, nasi konsultanci pomogą ci dokonać dobrego wyboru. Wszystkim klientom oferujemy również 30-dniową gwarancję zwrotu bez konieczności podawania przyczyny oraz zawsze bezpłatną wysyłkę pod wskazany adres.