Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Wanli

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Wanli jest firmą, która została założona w 1988 roku w Chinach w miejscowości Guangzhou. Przez krótki czas swojej działalności firma bardzo się rozwinęła i osiągnęła wysoką pozycję w Chinach (zarówno pod względem wielkości produkcji, jak i sprzedaży).

W katalogu produktów tego przedsiębiorstwa można znaleźć opony letnie Wanli, zimowe oraz opony uniwersalne. Dostępna jest szeroka gama rozmiarów opon nadających się do różnych rodzajów aut (osobowe, dostawcze itp.). Jeśli chodzi o wielkość sprzedaży w Chinach, to firma ta zajmuje wysokie drugie miejsce. Głównym celem tego producenta jest eksport ogumienia na rynki europejskie. Dzięki ciągłym udoskonaleniom Wanli chce udowodnić, że produkty chińskie są również wiele warte. Świadczy o tym między innymi fakt, że opony Wanli są produkowane zgodnie z wymogami licencyjnymi wiodących producentów, takich jak Michelin, Yokohama i Dunlop.

Wśród produktów opisywanego przedsiębiorstwa godne uwagi są opony Wanli Winter Challenger. Opony te należą do klasy ekonomicznej, ale pomimo niskiej ceny, zachowują one wysoką jakość. W oponie tej zastosowano wiele nacięć lamelkowych, co zapewnia większą przyczepność do śliskiego podłoża. Nowoczesna budowa opony zapewnia dobrą sterowność i przyczepność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak głęboki śnieg. Zróżnicowany kształt klocków bieżnika tworzy kanał efektywnie odprowadzający wodę i błoto. Warto także zwrócić uwagę na opony Wanli S 1088, które również należą do klasy ekonomicznej, ale przeznaczone są do jazdy w warunkach letnich. Nowoczesne technologie zastosowane w czasie produkcji tej opony sprawiają, że spełnia ona wymagania Unii Europejskiej, a wiadomo że są one bardzo rygorystyczne. Nowoczesna mieszanka, z której stworzone jest ogumienie zapewnia dużą odporność na ścieranie. Oznacza to, że opona taka może przetrwać wiele sezonów i bardzo duże przebiegi. Budowa bieżnika tej opony zapewnia jej dobrą przyczepność i idealne odprowadzanie wody, dzięki czemu produkt dobrze spisuje się na suchej oraz mokrej nawierzchni.