Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Toyo

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony zimowe Toyo oraz letnie to bardzo chętnie wybierane opony przez kierowców. Opony Toyo sprzedawane są z wielkim powodzeniem w 100 krajach. Firma została założona w 1945 roku w Japonii w Osace, gdzie znajduję się jej główna siedziba. 

Opony firmy Toyo znane są na całym świecie ze swojej doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Oferta firmy obejmuje nie tylko opony letnie i zimowe do samochodów osobowych, ale także opony do samochodów dostawczych i ciężarowych. Marka Toyo jest najbardziej popularna w Japonii, ale sukces odnosi również w Niemczech od ponad 30 lat.

Technologia opon Toyo oparta jest na komforcie i bezpieczeństwie jazdy, dzięki czemu opony sprawują się dobrze w każdych warunkach pogodowych. Opony testowane są w specjalnych laboratoriach za pomocą najnowszych analiz komputerowych, w każdych warunkach prowadzenia pojazdu.  Znaną oponą letnią są opony Toyo Proxes CF2, które charakteryzują się wysoką wydajnością i ochroną przed zjawiskiem aquaplaningu. Firma Toyo produkuje również opony całoroczne jak Toyo Vario V2 Plus zapewniają one bezpieczeństwo podczas każdej pory roku.