Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Toledo

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Wyścigowe elementy podwozia pozwolą rozwijać prędkość

Duże prędkości oznaczają większe obciążenia, ale dla tego ogumienia nie stanowi to problemu. Opony Toledo są odporne na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu mogą pracować stabilnie nawet przy 270 km/h. Ich przeznaczeniem są samochody sportowe oraz inne o średniej i dużej mocy, jakkolwiek dobrze się sprawdzą również w autach z napędem 4x4.

Model TL1000 wyprodukowany na sezon letni znakomicie podkreśli wyścigowy charakter samochodu. W specyfikacji produktu znajdziesz następujące oznaczenia:

  • niski profil np. 275/30
  • duża nośność 96-97
  • indeks prędkości W
  • opory toczenia E
  • przyczepność B
  • produkowany hałas do 72 decybeli

Im większa różnica między średnicą produktu a wysokością jego boku, tym bezpieczniejsze i wygodniejsze manewrowanie pojazdem. Dlatego wielu kierowców rajdowych stawia na ogumienie o dużym rozrzucie między tymi wymiarami. Dzięki temu zyskują oni kontrolę nad autem i sterowność podczas ostrego wjeżdżania i wyjeżdżania z zakrętów.

Dodatkowo opony Toledo wykonano z elastycznej mieszanki gum i związków krzemionki, aby ładnie kleiły się do asfaltu, jak i wykazywały dużą wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Rzeźba bieżnika pozwala na efektywną i dynamiczną jazdę również podczas deszczu, precyzyjnie wycięte rowki i żłobienia odprowadzają nadmiar wody, dlatego możesz bezpiecznie przemieszczać się po mokrej nawierzchni. Elementy podwozia do aut sportowych możesz zamówić na opony-guru.pl.