Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję

Opony Taurus

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Szybkie i tanie ogumienie masz na wyciągnięcie ręki

Wydajne opony Taurus należą do klasy cichych i przyczepnych produktów motoryzacyjnych. Charakteryzuje je wytrzymała budowa i precyzyjna rzeźba bieżnika. Trafnie dobrano mieszankę gum na sezon, dzięki czemu opona zachowuje świetne właściwości trakcyjne, a także nie ściera się szybko, ponieważ poszczególne jej warstwy umożliwiają optymalną rotację koła.

Ma to także wpływ na długość suwu, powoduje bowiem jego wydłużenie i przyczynia się do zmniejszenia oporów toczenia pojazdu. Żłobienia w tym artykule rozkładają się symetrycznie od środka osi na boki, tworząc ukośne rowki różnej głębokości. Ich zadaniem jest odprowadzenie nadmiaru wody sprzed czoła auta czy motocyklu. W ten sposób minimalizuje się ryzyko wpadnięcia w poślizg zwłaszcza w sytuacji, gdy występują niesprzyjające warunki atmosferyczne. Opony Taurus posiadają proporcjonalny profil, np. 145/70. Właściwa proporcja między tymi wymiarami ogumienia pozwala na komfortowe pokonywanie zakrętów i umożliwia lepsze osadzenie pojazdu w torze.

Chociaż mogą się wydawać bardzo tanie i przez to wielu kierowców uzna, że ich jakość musi się przekładać na tę cenę, to jest to mylne wrażenie. Użytkownicy chwalą sobie ten produkt i podkreślają jako największy atut, że to ogumienie w świetnej cenie w stosunku do osiągów zarówno na sezon letni, jak i w całorocznym użytkowaniu. Jeśli chcesz zamówić produkt z dowozem w dowolne wskazane miejsce, wejdź na opony-guru.pl.

^