Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Syron

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Marka Syron to stosunkowo nowa marka na rynku opon samochodowych. Mimo krótkiej historii posiada technologiczne wsparcie jednej z bardziej uznanych firm dostarczających wysokiej jakości felgi aluminiowe. Syron należy do grupy Keskin Tuning, która w świecie kierowców oznacza ponadprzeciętną jakość i zamiłowanie do motoryzacji. Siedziba główna Syron od 2004 roku mieści się w Niemczech. Marka posiada także swoje oddziały odpowiedzialne za dystrybucję we Francji, Turcji, Anglii, USA i Ameryce Południowej, a także Europie wschodniej. Opony Syron są odpowiedzią na oczekiwania wymagających kierowców. Producentom Syron udało się połączyć technologię wykorzystywaną w sportach motorowych z codzienną eksploatacją samochodu w normalnych warunkach. Cechą wyróżniającą opony Syron jest zachowanie doskonałych właściwości jezdnych zarówno na mokrych, jaki i suchych nawierzchniach. 


Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu unikalnej gumy krzemionkowej, zapewniającej przyczepność w zmiennych warunkach. Opony Syron mogą być wykorzystywane w bardzo szerokim zakresie, począwszy od małych i średnich samochodów, skończywszy na klasie aut sportowych. Wysoką skutecznością w warunkach zimowych charakteryzuje się opona Syron Everest 1. To ogumienie przeznaczone do aut osobowych. Wyróżnia się kierunkowym bieżnikiem, którego barki uzupełnione są o poprzeczne nacięcia. System ten zapobiega utracie przyczepności na zakrętach. Dodatkowe rowki ułożone wzdłuż siebie, są odpowiedzialne za odprowadzanie wody. Syron Everest gwarantuje krótką drogę hamowania, a także wysoką odporność, dzięki której możemy pokonywać długie przebiegi kilometrów. Bardziej wymagający kierowcy mogą skorzystać z opon Syron Race 1. To ogumienie segmentu High Performance, przewidziana do korzystania w porze letniej. Cechą szczególną tych opon jest asymetryczny bieżnik, a także system rowków i krawędzi odpowiedzialnych za bardzo dobrą przyczepność. Ogumienie skutecznie odprowadza nadmiar wody ze środka bieżnika. 


W 2011 roku firma Syron wprowadziła na rynek oponę dla najbardziej wymagających kierowców. 20 calowe ogumienie o wymiarach 255/30 r20 z podwyższonymi indeksami nośności, pozwala na ekstremalne i efektywne wykorzystanie samochodu. Ten typ opony został odpowiednio wzmocniony i jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Ogumienie Ultra High Performance było testowane na autach sportowych, a obecnie jest dostępne dla wszystkich użytkowników dróg.