Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Superia

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Z profesjonalnymi oponami możesz jechać dynamicznie

Kierowcy samochodów osobowych o większej mocy i z napędem 4x4 zwykle preferują dynamiczny styl jazdy, bardziej agresywny, szybki i zwrotny. Do takiego typu podróżowania niezbędne są profesjonalne elementy podwozia, które zapewnią bezpieczne przemieszczanie się przy większej prędkości. Opony Superia idealnie się sprawdzą w tej roli, posiadają bowiem wysokie właściwości trakcyjne.

Siedemnastki o profilu 235/45 podkreślają sportowy charakter auta, wyglądają elegancko i są dodatkowo wzmocnione (XL). Dzięki temu stają się bardziej nośne, zachowując dalej swoją zwrotność i szybkość. Producent gwarantuje ich stabilną pracę do prędkości 270 km/h (indeks W). W kategorii hamowania na wilgotnym podłożu zyskały one rangę C (w skali od A do G, gdzie A jest najlepszym wynikiem), można więc uznać, że są stosunkowo przyczepne. Podczas ulewy autem nie rzuca na boki, wchodzisz w zakręty bezpiecznie, utrzymując się w torze jazdy. Specjalnie opracowana pod kątem kontroli nad pojazdem rzeźba bieżnika to system rowków i nacięć, który odprowadza nadmiar wody i śniegu spod kół, minimalizuje tym samym ryzyko wpadnięcia w poślizg. Opony Superia pracują cicho, wytwarzają hałas do 69 decybeli.

To sportowe ogumienie całoroczne, jak i różne inne markowe elementy podwozia zamówisz w serwisie opony-guru.pl. W celu zamontowania opon w swoim aucie, w opcji związanej z dostawą możesz wybrać najbliższy punkt motoryzacyjny.