Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Sunny

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Sunny to chińska firma produkująca opony, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Europie. Jakość produkowanych opon zimowych i letnich jest coraz większa, a różnorodnośc produktów zadawala coraz większą ilość użytkowników. Historia tej firmy sięga aż 1988 roku. Opony tego producenta są sprzedawane głównie na rodzimym rynku. Natomiast nie zrezygnowano z eksportu. Dwie fabryki, w których produkowane są opony do samochodów osobowych, pojazdów dostawczych i  terenowych.

W Polsce opony Sunny znane są przede wszytskim z komfortu uztkowania oraz zmniejszonego poziomu generowanego hałasu.  Można tu wymienić przede wszytskim Sunny SN3860 oraz opony Sunny SN 3830. Oba te produkty charakteryzują się długim okresem użytkowania oraz równomiernym zyzyciu bieżnika. Model Sunny SN3860 charakteryzuje się przedewszytskim unikalną rzeźbą bieżnika oraz dodatkowymi lamelami, które doskonale sprawdzają się podczas hamowania i przyspieszania na ośnieżonych nawierzchniach.