Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Starmaxx

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Starmaxx to jeden z dobrze znanych towarów eksportowych produkcji tureckiej. Starmaxx to marka należąca do tureckiego przedsiębiorstwa Abdulkadir Özcan Co., które zostało założone w Ankarze, stolicy Turcji, w roku 1970.Obecnie firma jest na etapie intensywnego rozwoju. Zatrudnia około 200 pracowników w swojej głównej siedzibie oraz około 500 dodatkowych osób w ośmiu okręgach handlowych w całej Turcji. 


Obecnie fabryki produkujące opony Starmaxx zajmują około 2 000 000 metrów kwadratowych, z czego aż 200 000 metrów kwadratowych to zadaszone hale produkcyjne. Starmaxx produkuje przede wszystkim opony rolnicze oraz przemysłowe. Specjalizuje się również w produkcji opon do nietypowych zastosowań, między innymi leśnych. Opony Starmaxx mieszczą się w większości przypadków w segmencie ekonomicznym. Ich produkcja jest oparta na wieloletnim doświadczeniu oraz wdrożonych modelach zarządzania jakością na najwyższym światowym poziomie. Opony tego tureckiego producenta charakteryzuję się przede wszystkim bardzo wysoką jakością oraz wytrzymałością, tak bardzo cenioną w sektorze rolniczym i przemysłowym.Jeden z modeli opon rolniczych Starmaxx jest IMP-90. Jest to opona z segmentu ekonomicznego, przeznaczona przede wszystkim do różnego rodzaju przyczep. Może być z powodzeniem stosowana również w ciągnikach oraz kombajnach. Nowoczesna konstrukcja oparta na pięciu pasach ułatwia kierowanie pojazdem oraz pozwala na efektywne usuwanie błota z powierzchni opony. 


Dzięki wzmocnionej nylonowej strukturze kordu charakteryzuje się bardzo długą żywotnością i odpornością na ścieranie. Opony Starmaxx to również modele przemysłowe, między innymi NHS SM-ND. Ta opona charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, również na nawierzchniach mokrych i błotnistych. Dobre trzymanie się drogi oraz doskonałą sterowność opony NHS SM-ND zapewnia odpowiednia, innowacyjna struktura bieżnika. Wyjątkowo głęboki oraz kierunkowy bieżnik sprawia również, że opona z łatwością oczyszcza się z błota i innych zanieczyszczeń, nawet w bardzo trudnych warunkach pracy. Bardzo mocna struktura kordu nylonowego powoduje, że jest to produkt odporny na uszkodzenia mechaniczne. Opona została wykonana z wyjątkowo mocnej i grubej mieszanki gumowej, dzięki czemu jest bardzo trwała i odporna na ścieranie, przebicia, pęknięcia oraz inne typu uszkodzeń, na które jest narażona podczas pracy w warunkach przemysłowych, np. na placu budowy.