Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Star Performer

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Star Performer należą do tajwańskiego koncernu Nankang, który jest jednym z czołowych producentów ogumienia na świecie. Firma została założona w 1959 roku i od tamtej pory regularnie pracuje nad rozwojem wysokiej jakości opon produkowanych według najnowszych technologii. Opony Star Performer są dostępne jako opony całoroczne, letnie i zimowe. Podstawowe dostępne modele to TNG HP, TNG UHP oraz cieszące się popularnością Star Performer SPTS AS.

Opony letnie to opony typu UHP, dostępne w każdym możliwym przedziale prędkości pomiędzy "V" a "Z". W ten sposób opony nadają się do różnych typów samochodów. Star Performer UHP to opony o bardzo wysokiej wydajności, wyprodukowane według możliwości, które pozwala na użycie najnowszych technologii komputerowych. Właściwości opon letnich Star Performer to przede wszystkim specjalnie skonstruowany profil, który zapewnia doskonałą przyczepność samochodu nawet na mokrej nawierzchni. Chroni on przed zjawiskiem aquaplaningu, głównie dzięki sposobowi w jaki umożliwia odprowadzanie wody. Dodatkowo samochód bardzo dobrze i precyzyjnie się prowadzi, a komfort jazdy potęguje cichobieżność opony. Różnorodność rozmiarów przyczynia się do tego, że opony mogą zostać założone w różnych typach samochodów.

Profil opony zimowej został skonstruowany tak, aby jak najlepiej chronić przed zjawiskami aqua- i snowplanigu. Jest to możliwe dzięki ułożeniu rowków na oponie, które są w stanie w znakomicie odprowadzać wodę oraz pośniegowe błoto. Specjalnie zastosowana mieszanka materiałów, która tworzy ogumienie, jest wytrzymała na niskie zimowe temperatury. Dzięki tym oponom samochód bardzo dobrze się prowadzi, wykazuje wysoką trakcję na zakrętach, nawet na mokrej i pokrytej lodem nawierzchni. Dla producentów opon Star Performer bezpieczeństwo podczas jazdy to podstawa. Zarówno opony letnie, zimowe jak i całoroczne należą do tzw. opon cichobieżnych, dzięki czemu jazda samochodem wyposażonym w opony Star Performer to czysta przyjemność i bezpieczeństwo.