Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Silverstone

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Firma Silverstone jest malezyjskim przedsiębiorstwem, które swoją pracę rozpoczęło w 1989 roku od fabryki zajmującej się produkcją liniową. W ciągu bardzo krótkiego czasu (około 20 lat) firma ta bardzo rozwinęła swoją sieć fabryk i punktów sprzedaży, a także stała się wzorem do naśladowania dla konkurentów.

Silverstone jest jednym z najbardziej znanych producentów ogumienia na świecie. Opony Silverstone pojawiają się nawet na niezwykle prestiżowych wyścigach Formuły 1. Firma zajmuje się produkcją praktycznie wszystkich rodzajów opon (np. małe, bezdętkowe, radialne). Oznacza to, że każdy klient może znaleźć opony Silverstone dopasowane do jego potrzeb, np. opony letnie Silverstone. Zaletą produktów Silverstone jest wysoka jakość oraz odporność opon na obciążenia czy też niekorzystne warunki atmosferyczne (takie jak na przykład ekstremalnie wysokie i niskie temperatury). Warto dodać, że przedsiębiorstwo to stale poprawia swoją pozycję na światowym rynku eksportując coraz więcej opon. Aktualnie produkty tej firmy eksportowane są do ponad 60 krajów, takich jak na przykład Australia, Japonia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania oraz USA. Dowodem na wysoką jakość produktów tej firmy są nagrody i wyróżnienia, które Silverstone otrzymało w czasie swojej krótkiej, ale bardzo bogatej historii

Produktami wartymi uwagi są opony Silverstone NS 700 KRUIZER czy chociażby opona Silverstone AT 117 Special. Jest to opona terenowa, której można używać przez cały rok na trasach off-road oraz do jazdy szosowej. Oryginalna budowa jej bieżnika sprawia, że można ją uznać za świetną oponę uniwersalną ze wskazaniem na użycie w warunkach terenowych. Rowki prowadzone pod różnymi kątami, lamele i wytrzymałe barki sprawiają, że auto będzie pewnie trzymać się drogi w każdych warunkach. Kolejną zaletą tego produktu są specjalne kanały odpowiedzialne za odprowadzanie wody. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zjawisko aquaplaningu nie jest zagrożeniem dla pojazdu. Oczywiście opony Silverstone nie ograniczają się wyłącznie do wyżej wspomnianego modelu. Katalog produktów tej firmy jest bardzo bogaty i warto się z nim zapoznać.