Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Sailun

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Znane opony zimowe Sailun to opony firmy Sailun, założonej w Chinach w 2002 roku, dzięki rozwojowi swojej spółki matki, dwa lata starszej, Mesnac. Rok później w zaskakującym tempie wybudowano pierwszą fabrykę. Po dziewięciu miesiącach przygotowań z linii produkcyjnych zjechały pierwsze modele opon. Przygotowując się do wejścia na europejskie rynki, Sailun wybudowała nowoczesne centrum technologiczne, umożliwiając coraz szybszy i bardziej efektywny rozwój. W 2005 roku firma podpisała znaczące kontrakty dla swojej przyszłości dotyczące projektów pierwszych opon radialnych pod szyldem Sailun. Wkrótce, idąc za ciosem, chiński koncern stworzył markę TBR z przeznaczeniem dla produkcji ogumienia do lekkich aut ciężarowych, opony do aut terenowych oraz samochodów osobowych. Firma z roku na rok rozwijała się coraz prężniej, wkraczając na wszystkie kontynenty. Sailun od kilku lat wspiera przedsięwzięcie Sweetie Girl Racing, mające na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy i zachowań na drodze, jak sama nazwa wskazuje, piękniejszej grupy użytkowników dróg.

Opony Sailun to przede wszystkim modele ogumienia do aut osobowych, dostawczych i terenowych. Najpopularniejszym modelem tej marki jest opona Sailun Atrezzo. Charakteryzuje się ekonomicznym wariantem ogumienia, sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Opony Sailun cechują się doskonałą przyczepnością zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni, gwarantując bezpieczeństwo, jak np. Sailun Ice Blazer WS-TR. Są polecane do jazdy w mieście, ale także na dłuższe wyprawy, nie tylko na płaskim terenie, ale także górzystym. Firma Sailun i jej produkty są świetnym przykładem, że postęp technologiczny ma wpływ na szybszy rozwój przedsiębiorstwa a jakość nie musi być wypracowywana latami. Rosnąca sprzedaż i zainteresowanie klientów zdają się potwierdzać te opinie.