Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Runway Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Runway - klasyka i jakość

Firma Runway Tires produkuje kompletną gamę opon dla auto osobowych i lekkich samochodów ciężarowych, które dostępne są obecnie w 130 krajach na całym świecie. Dzięki wprowadzaniu nowoczesnych technologii, utrzymywaniu wysokiej jakości produktów i konkurencyjnej bazy produkcyjnej, Runway Tires należy obecnie do czołówki dziesięciu największych producentów opon na świecie pod względem wielkości produkcji i przychodów.

Opony Runway charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową wytrzymałością, dobrymi osiągami i rewelacyjną kontrolą. Łączą one w sobie cechy, których najbardziej oczekują kierowcy, zapewniając bezpieczeństwo, wszechstronność i wysoką jakość. W każdym z zakładów produkcyjnych firma wyznacza najwyższy standard procedur kontroli jakości. Troska o wysoki stopień bezpieczeństwa i jakości są niezbędne do zapewnienia komfortowej i bezstresowej jazdy. Wszystkie zakłady produkcyjne, w których produkowane są opony Runway, uzyskały certyfikat ISO / TS16949: 2002 (najwyższy standard kontroli jakości).

Opony Runway - bezpieczeństwo i komfort ponad wszystko

Jednym z najbardziej popularnych modeli marki jest Enduro 726. Zyskał on swoją popularność dzięki zapewnianiu cichej i komfortowej jazdy, na co wpływ ma zaawansowany projektowo bieżnik. Gwarantuje on również wydajne odprowadzanie wody, dzięki czemu doskonałe osiągi możliwe są również na mokrej nawierzchni. Wydłużone rowki wokół zewnętrznej krawędzi bieżnika zapewniają natomiast doskonałą stabilność podczas pokonywania zakrętów.

Produkty marki Runway zamówić możesz już teraz w sklepie internetowym opony-guru.pl . Znajdziesz tu również długą listę modeli wielu innych marek.