Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Rotex Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Rotex to opony klasy ekonomicznej przeznaczone do samochodów osobowych o wysokich osiągach. Zadowolą one kierowców poszukujących dobrej jakości w bardzo przystępnych cenach. Są to opony wytrzymałe, stabilne i spełniające wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa.

Opony Rotex zostały stworzone aby radzić sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Oferują one bezpieczną, komfortową i stabilną jazdę na mokrej, ośnieżonej i zabłoconej nawierzchni. Ich zaletą są także wysokie osiągi na suchej nawierzchni. To opony do samochodów osobowych do jazdy o szybkich prędkościach.

Opony Rotex R2000, popularna opcja opon producenta, zostały skonstruowane do jazdy poza miastem. Rozmiar 195/65 R15 jest certyfikowany do prędkości 180 km/h. Opony Rotex to nie tylko stabilna jazda, lecz również efektywne odprowadzanie wody na mokrej nawierzchni. Zastosowano w tych oponach bieżnik kierunkowy, który znany jest ze swoich właściwości efektywnego usuwania wody w warunkach zimowych. Jest to typ bieżnika bardzo popularny wśród producentów opon zimowych. Opony Rotex R2000 zostały tak zoptymalizowane, że zapewniają stałą przyczepność nawet przy dużych prędkościach. Bieżnik zużywa się równomiernie zapewniając przedłużony okres użytkowania. Jest to opona cicha, co podnosi komfort jazdy. Opony te zapewniają bardzo dobrą przyczepność i bezpieczeństwo na zimowych drogach.Pełna gama tych opon dostępna jest w sklepie internetowym opony-guru.pl. Są to opony ekonomiczne co oznacza, że ich cena ucieszy kierowców poszukujących dobrej jakości opon, lecz nie chcących nadwyrężyć kieszeni.