Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Rotalla

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Ruszaj w trasę z nowymi oponami od producenta

Wytrzymałe i dobre jakościowo ogumienie powoduje, że zachowujesz bezpieczeństwo, oszczędzasz, a jednocześnie możesz sobie pozwolić na rozwinięcie większych prędkości. Zasadniczą kwestią przy wytwarzaniu nowoczesnych elementów podwozia jest materiał, to dzięki niemu guma zachowuje dobre parametry, nie pali się i wytrzymuje uszkodzenia. Opony Rotalla wyprodukowano z trwałej mieszanki, która jest odporna na ścieranie. To powoduje, że zachowują one dobrą żywotność, są solidne i mogą służyć przez długi czas.

Większość opon letnich i zimowych tej firmy zachowuje wysoką przyczepność nawet wówczas, gdy jezdnia jest zalana wodą lub śniegiem (indeks C). Koła pracują efektywnie, zachowując dobrą rotację. Następuje to w wyniku ładnego wyprofilowania opon, dobrania właściwego materiału oraz adekwatnej do sezonu rzeźby bieżnika. Wszystkie te czynniki wpływają na odbiór jazdy jako wygodnej, bezpiecznej oraz ekonomicznej. Poziom hałasu został zredukowany do 70 - 71 decybeli. Dzięki temu zyskujesz komfort akustyczny, wyciszenie pracy podwozia oraz amortyzację szumu, jaki wywołuje tarcie gumy o nawierzchnię. W tej ostatniej kwestii opony Rotalla sprawdzają się nie tylko jako ciche, ale również jako wydajne. Radialna budowa ogumienia sprawia, że pojazd toczy się płynnie.

Z kolei jazda bez zrywów i uzyskana dzięki temu opływowość auta wpływa na obniżenie zapotrzebowania na paliwo, co w rezultacie przyczynia się do oszczędności dla Twojego portfela. Mocnym atutem ogumienia tej serii jest także odporna na uszkodzenia mechaniczna powierzchnia gumy, bo to oznacza, że najechanie na nierówności nie spowoduje natychmiastowego przedziurawienia opon. Ogumienie na każdą porę roku dostaniesz na opony-guru.pl.