Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Rosava

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Rosava są jednym z najbardziej znanych towarów produkowanych na Ukrainie. Są wytwarzane w zakładach należących do spółki Rosava, która powstała w 1972 roku i od tego czasu może pochwalić się produkcją ponad 170 milionów opon, które trafiły na rynki w wielu krajach. Fabryka opon jest położona w miejscowości oddalonej o około 80 kilometrów od Kijowa. Korzystna lokalizacja w pobliżu jednej z głównych linii kolejowych oraz autostrady prowadzącej z Kijowa do Odessy umożliwia fabryce szybką dostawę opon do dystrybutorów, zarówno na Ukrainie jak i na całym świecie. Aktualnie ok. 60 % wyprodukowanych opon jest sprzedawana na rynkach lokalnych, pozostałe 40 % trafia do sklepów w 60 różnych krajach Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki Północnej i Południowej. Opony Rosava są przeznaczone przede wszystkim do samochodów ciężarowych oraz pojazdów i maszyn rolniczych, a także maszyn budowlanych. Katalog produktowy obejmuje obecnie około 150 różnych rodzajów i rozmiarów opon, głównie z segmentu ekonomicznego.

Na całym świecie opony Rosava są cenione ze względu na niezwykle bogatą gamę bieżników, która pozwala dobrać produkt odpowiedni do zastosowania praktycznie w każdych warunkach. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy Rosava są radialne opony 9,00R20 | IH-142B przeznaczone do samochodów ciężarowych. Ze względu na dużą trwałość użytej podczas produkcji mieszanki gumowej oraz wysoką jakoś wykonania, znajdują zastosowanie przede wszystkim w trudnych warunkach drogowych oraz atmosferycznych. Ich dużą zaletą jest również bardzo głęboka rzeźba bieżnika, która gwarantuje wysoką odporność opon na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Ten typ opon charakteryzuje się również bardzo dużą żywotnością, przez co zapewnia długi okres eksploatacji. Wśród właścicieli maszyn rolniczych dużą popularnością cieszą się diagonalne opony 8,25-20 | OMF-163. Najczęściej stosowane są do ciągników o średniej i niższej mocy oraz do maszyn i kombajnów wyprodukowanych na zachodzie. Zastosowany kształt bieżnika zapewnia bardzo łatwe oczyszczanie powierzchni opony z ziemi, dzięki czemu zostaje zwiększona jej przyczepność oraz ograniczone do minimum ryzyko poślizgu maszyny rolniczej. Niewygórowana cena i bardzo wysoka jakość tych opon sprawia, że są bardzo chętnie używane w gospodarstwach, które zwracają dużą uwagę na oszczędność opon.