Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Retro

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Oldskulowe dodatki do auta nadadzą mu niepowtarzalny wygląd

Czy jesteś właścicielem samochodu sprzed lat, czy też chcesz wystylizować auto, aby nadać mu klasyczny wygląd, zawsze możesz skorzystać z dodatków dostępnych na Tirendo.pl. Znajdziesz tu elementy podwozia o wyglądzie charakterystycznym dla poszczególnych modeli samochodów z minionej ery, w tym opony Retro.

Dostępne piętnastki i czternastki zostały wykonane ze starannością, aby precyzyjnie odzwierciedlić ogumienie sprzed lat. Rzeźba bieżnika układa się w poziome zygzaki, te charakterystyczne załamania układają się w trzech środkowych liniach. Boki zostały wzmocnione przez grubsze warstwy mieszanki, aby wytrzymywać obciążenia. Dzięki temu ogumienie, choć stylizowane na dawne czasy, świetnie się sprawdza podczas jazdy po różnych typach nawierzchni, wykazuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Radialna konstrukcja produktu sprzyja lepszej rotacji kół, przyczyniając się tym samym do obniżenia oporów tarcia. Uzyskana w ten sposób płynność i lekkość daje większą przyjemność z przejażdżki. Dodatkowo dzięki redukcji tarcia zmniejsza się zużycie paliwa, bo suw zostaje wydłużony. Wpływa to również na obniżenie emocji dwutlenku węgla do atmosfery.

Nowe opony Retro, co brzmi dość paradoksalnie, chociaż wyglądają wiernie jak swoje poprzedniczki, mają znacznie lepsze parametry jezdne. Można na nich przejechać wiele kilometrów, są bowiem trwałe, ponadto umożliwiają szybką jazdę nawet do 210 km/h. A co istotne, to nadają one samochodom niezapomniany, oldskulowy wygląd.