Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Radar Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Radar - bezpieczeństwo na każdą kieszeń

Opony Radar to flagowa marka firmy Omni United, powstała w 2006 roku w Singapurze. Grupa Omni jest jedną z najszybciej rozwijających się producentów opon samochodowych na świecie. W swojej ofercie firma ma opony typy premium, jak również klasy ekonomicznej. Jest to pierwsza marka opon samochodowych na świecie, która otrzymała certyfikat zerowego bilansu emisji związków węgla. Marka oferuje szeroką gamę opon do samochodów osobowych, terenowych, vanów i półciężarówek. Niedawno Radar poszerzył swoją produkcję o linię opon przeznaczonych do sportów motorowych.

Opony Radar - bezpieczeństwo na każdą kieszeń

Opony Radar są produkowane z zachowaniem wszelkich światowych norm bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty ISO, DOT, ECE, INMETRO, GCC i CCC. Opony Radar stawiają na stabilność i bezpieczeństwo jazdy. Za swoje motto marka wybrała: opony zbudowane by być odpowiedzialnymi. Kupując opony tej marki kierowca może być pewien bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Marka zapewnia także wysokie osiągi swoich opon, dobrą przyczepność nawet przy wysokich prędkościach, krótką drogę hamowania na suchej i mokrej nawierzchni. Są to opony wytrzymałe i zbudowane tak, aby zapewnić długi okres eksploatacji. Szeroka gama opon Radar na sezon letni, zimowy i całorocznych, jest dostępny w sklepie internetowym opony-guru.pl.

Opony Radar ucieszą swoimi atrakcyjnymi cenami, zapewnia znakomite parametry jazdy i sprawia, że jazda przy ich użyciu stanie się przyjemna i cicha. Od czasu swojego powstania marka ta zdobywa coraz większe zaufanie wśród kierowców na całym świecie.