Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Premiorri Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Premiorri: dobre osiągi i bezpieczna jazda

Opony Premiorri to gwarancja komfortowej i bezpiecznej jazdy na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Są to opony o wysokich osiągach, gwarantujące stabilną jazdę także przy wysokich prędkościach. Opony Premiorri to także bardzo stylowe opony, ich wygląd wzorowany jest na oponach sportowych.

Opony letnie Premiorri Solazo to opony, w których producent szczególnie zadbał o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nowoczesna mieszanka przy użyciu silikonów efektywnie odprowadza ciepło z opony dbając o jej dłuższy czas eksploatacji i wysokie osiągi. Gwarantuje ona również bardzo dobrą przyczepność na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Centralne wzmocnienie bieżnika sprawia, że jazda przy użyciu tych opon jest bardzo stabilna, co ważne jest przy skrętach i zakrętach. Przyczepność jest w tych manewrach zagwarantowana. Stała przyczepność oznacza też większe bezpieczeństwo przy wysokich prędkościach. Bieżnik został specjalnie skonstruowany, aby zużywać się równomiernie, co przedłuża okres eksploatacji opon. Wraz ze zmniejszonym oporem tarcia oznacza to również, że dzięki tej oponie zmniejsza się zużycie paliwa i dlatego może być ona zaliczana to opon typu Eco. Producent zadbał również o efektywne odprowadzanie wody, przez co zmnimalizowane jest ryzyko wystąpienie zjawiska aquaplaningu. Dzięki temu zwiększone jest bezpieczeństwo jazdy na mokrej nawierzchni. Opony Premiorri dostępne są w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym opony-guru.pl.

Opony Premiorri to bardzo dobra jakość w dostępnej cenie. Gwarantują one bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach. Inna popularna gama opon tego producenta to opony zimowe ViaMaggiori, które także cieszą się popularnością wśród kierowców.