Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Petlas

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Petlas to wysokiej jakości produkt marki Tureckiej. Firma powstała w roku 1974 i zajmowała się głównie produkcją opon na potrzeby wojska, a szczególnie stosowane były przy budowie samolotów. Dopiero od roku 1990 opony Petlas zaczęto produkować na światową skalę. Dzięki przystępnej cenie produkty szybko zyskały na uznaniu użytkowników i stają się coraz bardziej pożądane.

Obecnie firma Petlas uważana jest za jedną z najprężniej rozwijających się firm tureckich. Opony Petlas nie powinny kojarzyć się nam jedynie z oponami samochodowymi. Firma ta produkuje również opony rolnicze, osobowe, budowlane a także przemysłowe w różnych rozmiarach. Dzięki temu opony te cenione są w różnych sektorach gospodarki. Jeżeli chodzi o produkty firmy Petlas w Polsce to należy zwrócić uwagę na ich popularność szczególnie wśród środowisk rolniczych. Spowodowane jest to przede wszystkim dobrą jakością i przystępną ceną. Wszystkie produkty firmy Petlas objęte są gwarancją. Opony Petlas głównie posiadają zastosowanie w pojazdach rolniczych, ale nie tylko,produkowane są z uwzględnieniem wszelkich norm produkcyjnych i jakościowych. Opona Petlas W651 Snow Master to produkt zimowy, który cechuje się niezwykłą przyczepnością na róznych nawierzchniach.