Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Nankang

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Fabryka Nankang wybudowana została pod koniec lat trzydziestych XX wieku a marka jest jedną z najstarszych zajmujących się produkcją ogumienia z Tajwanu. Jednak samo przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność tuż po wprowadzeniu istotnych dla funkcjonowania gospodarki reform i zmian ekonomicznych w latach pięćdziesiątych. W roku 1959 oficjalnie założono firmę Nankang Tire Corporation Ltd. Jej szybki rozwój i popularność zostały przypieczętowane wejściem cztery lata później na giełdę papierów wartościowych w Tajpej. Na przełomie kolejnych lat, firma podbijała kolejne kontynenty, zdobywając zaufanie klientów na całym świecie. By odpowiedzieć na rosnący popyt, Nankang zdecydował się na otwarcie kolejnej fabryki. Firma zdobywała liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. Na jakość ogumienia produkowanego przez Nankang wpływa również fakt, że od lat dziewięćdziesiątych firma pracuje na systemie TPM, wprowadzającego usprawnienia z wykorzystaniem maksymalnym mocy produkcyjnych. Do dziś firma ciągle się rozwija a opony Nankang znane są i dostępne na całym świecie.

W portfolio Nankang można znaleźć opony letnie i zimowe do samochodów osobowych, terenowych oraz ciężarowych. W ramach dywersyfikacji produktu, firma prężnie działa również w branży lotniczej, produkując opony do samolotów i helikopterów. Zdobyła także serca motocyklistów, którzy doceniają jakość Nankang.

Z wachlarza produktów z przeznaczeniem na sezon zimowy, jednym z najbardziej popularnych są opony Nankang Snow SV2. Sprawdzają się one w ekstremalnych warunkach pogodowych. Zapewniają doskonałą przyczepność auta i skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Skracają do minimum drogę hamowania i są gwarancją bezpieczeństwa na mokrych, zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Wśród opon letnich prawdziwym bestsellerem jest model Nankang AS1. Jej zaletą jest idealne prowadzenie na każdego rodzaju terenie, cechuje się dużą przyczepnością do podłoża. Nankang, jako jedna z najstarszych marek na rynku oponiarskim, jest z całą pewnością jednym z liderów w branży zapewniającym użytkownikom tanie opony z klasy budżetowej, które jednak gwarantują jakość i bezpieczeństwo.