Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Milestone

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Milestone należą do grupy jednego z największych producentów opon na całym świecie, mianowicie do firmy Continental, która już od około 100 lat istnieje na rynku. Continental to kompetentna wiedza i zastosowanie najnowocześniejszej technologii komputerowej. Opony Milestone cieszą się popularnością wśród kierowców przede wszystkim dzięki przystępnej cenie, a przy tym wysokiej jakości.Opony Milestone, to opony, które przeznaczone są do samochodów osobowych, ciężarowych oraz do motocykli.

Firma Milestone oferuje swoim klientom zarówno opony letnie, jak i zimowe, które odpowiednio do swojego przeznaczenia nigdy nie zawodzą podczas jazdy samochodem. Do najbardziej popularnych opon przeznaczonych do samochodów osobowych należą takie modele jak Milestone MILE WINTER SPIKE i Milestone GREENSPORT. Przykładowo Milestone MILE WINTER SPIKE charakteryzują się wyjątkowym bieżnikiem, skonstruowanym za pomocą najnowszej technologii komputerowej. Specjalnie ustawione kanaliki w doskonały sposób odprowadzają wodę, chroniąc w ten sposób przed zagrożeniem, jakie przynosi ze sobą zjawisko aquaplaningu. Kanaliki są na tyle szerokie, że równie dobrze jak z wodą, tak samo dobrze radzą sobie z odprowadzaniem błota śniegowego, tym samym chroniąc przed snowplaningiem. Dodatkowo profil bieżnika potęguje trakcję na śniegu, lodzie, nawierzchni mokrej i suchej. Samochód świetnie się prowadzi, nawet na ostrych zakrętach. Dzięki wysokiej jakości tworzywa, z jakiego wykonane są opony oraz przemyślanej konstrukcji bieżnika, opony gwarantują cichą oraz komfortową jazdę. To jednak nie wszystko.

Opony Milestone przekonują również swoim wyglądem, a przede wszystkim wydłużonym okresem użytkowania. Milestone MILE WINTER SPIKE to wysoka wydajność przy bardzo atrakcyjnej cenie. Opony do motocykli, czyli modele Milestone CM1 oraz Milestone CM2, należą do jednych z najbardziej preferowanych opon wśród kierowców motocykli. Są to opony przeznaczone zarówno do motocykli typu cruiser, jak i do tradycyjnych maszyn wykorzystywanych głównie do turystyki motocyklowej. Opony są wytworzone ze specjalnego ogumienia, dzięki czemu charakteryzują się niską ścieralnością. Dodatkowo profil bieżnika umożliwia bezpieczną jazdę, dzięki wyjątkowo dobrej trakcji, podczas silnych zakrętów zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Również tu przemyślano konstrukcję bieżnika tak, aby zapewnić dodatkową ochronę przed aquaplaningiem. Konstrukcja opony umożliwia równomierny rozkład na powierzchnię jezdni, co zwiększa przyczepność i umożliwia pewniejsze hamowanie. Model przeznaczony do samochodów ciężarowych to Milestone LEADER. Są to opony letnie o indeksie prędkości M.