Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Master Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Master opony regenerowane którym można zaufać

Opony Master to estońska marka specjalizująca się w sprzedaży i produkcji opon bieżnikowych, zwanych także regenerowanymi. Firma powstała w 1991 roku i od tego czasu stopniowo rośnie popularność jej produktów. Opony Master sprzedawane są głównie w Estonii i sąsiednich krajach: Finlandii, Norwegii, Danii, Szwecji, na Łotwie, a także w Polsce. Marka Master oferuje dobrej jakości opony, wzorowane na bieżnikach światowych liderów w produkcji opon samochodowych, lecz po bardzo konkurencyjnych cenach. Opony Master są adresowane do kierowców, którzy zainteresowani są kupnem opon znanych marek, lecz mają ograniczony budżet.

Master opony regenerowane którym można zaufać

Opony bieżnikowane, powszechnie zwane również oponami bieznikowymi powstają poprzez nałożenie nowego bieżnika na zużytą już oponę. Przedłuża się przez to okres użytkowania opony. Opony te są dobrą opcją ekonomiczną. Należy przy ich zakupie zwrócić uwagę na producenta. Opony regenerowane świetnie nadają się do codziennej jazdy po mieście, czy na krótszych dystansach. Na dłuższe dystanse, i do bardziej aktywnej jazdy zaleca się zakup opon producentów oryginalnego bieżnika. Marka Master ma w swojej ofercie opony do samochodów osobowych na sezon letni i zimowych. Firma wzoruje swoje bieżniki na produktach najlepszych koncernów światowych, dzięki temu oferuje swoim klientów produkty doskonałej jakości po bardzo przystępnych cenach. Opony marki Master są dostępne do zakupu w sklepie internetowym opony-guru.pl. Opony Master otrzymały bardzo dobre oceny w testach porównawczych do opon o oryginalnych bieżnikach. Producent gwarantuje, że jego produkty zapewnią bezpieczeństwo i komfort jazdy na suchej, jak i na mokrej nawierzchni, w każdych warunkach na drodze.