Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Marshal

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Marshal - koreańska precyzja dla wygody jazdy

Marshal to marka budżetowa należąca do koreańskiego koncernu Kumho. Korea Południowa znana jest z dobrej jakości produkowanych opon i działa tam wiele producentów którzy skutecznie konkurują na rynku europejskim. Opony Marshal są jedną z takich marek i charakteryzują się znakomitymi parametrami w optymalnie niskiej cenie. Z 65 milionami produkowanych opon rocznie i obecnością na całym świecie, opony marki Marshal są popularne wśród kierowców i cieszą się uznaniem specjalistów.

W asortymencie znajdziemy zarówno opony zimowe oraz letnie. Część modeli posiada również charakterystykę ROF, czyli Run On Flat, umożliwiającą przejechanie kilkudziesięciu kilometrów nawet na przebitej oponie. Osiągnęły one także wysoką pozycję w oznaczeniach opon dopuszczonych do sprzedaży w Unii Europejskiej i najbardziej zaawansowane model posiadają kategorię B w zakresie ekonomii spalania paliwa oraz utrzymania się mokrej nawierzchni. Opony Marshal są montowane również fabrycznie w niektórych modelach samochodów Hyundai i Kia. Jako ciekawostkę, warto dodać, że Marshal jako jeden z zaledwie kilku producentów na świecie produkuje opony do samochodów osobowych o maksymalnej dopuszczalnej prędkości 360 km/h. Stanowi to potwierdzenie wysokiej jakości materiałów i starannej produkcji jaka jest niezbędna do jazdy z taką szybkością.

Z szerokim zakresem linii produktowej i dostępnych rozmiarów oraz z niewysoką ceną, Opony Marshal znajdują wielu zainteresowanych wśród polskich kierowców. Dołącz już teraz do grona zadowolonych klientów i kup je w sklepie internetowym opony-guru.pl.