Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję

Oferty opony Lanvigator

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Lanvigator - zawsze gotowe do wyzwań

Opony Lanvigator są produkowane przez Huadong Rubber Co., Ltd. Każda opona Lanvigator została zaprojektowana z myślą o zapewnianiu kierowcy wspaniałego doświadczenia, bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Lanvigator to marka, która produkuje 12 milionów opon rocznie i zapewnia każdej z nich wszystkie niezbędne certyfikaty. Najbardziej konkurencyjnymi produktami firmy są wysokowydajne opony do aut typu UHP i SUV, które są opłacalne, niskoemisyjne, ekologiczne, wygodne, bezpieczne i niezawodne. Silny bieżnik i miękkie ściany boczne zapewniają doskonałe warunki do jazdy w niemal każdych warunkach atmosferycznych.

Opony Lanvigator - czysta oszczędność

Opony Lanvigator mają niższy opór toczenia niż wiele ich konkurentów, co oznacza, że pozwalają one na oszczędniejszą jazdę. Każda opona wyposażona jest w asymetryczne rowki, tworzące wspaniałe wrażenia podczas jazdy. Opony tej marki nie tylko wyglądają ładnie, ale także zapewniają doskonałą obsługę i przyczepność w niekorzystnych warunkach pogodowych.

W ofercie marki dostępne są opony całoroczne oraz zimowe. Wszystkie z nich gwarantują wydajność, świetne osiągi i atrakcyjny wygląd. Godnym polecenia jest całoroczny model Catchgre GP100.

Ten i inne modele marki znajdziesz w bogatej ofercie sklepu internetowego opony-guru.pl . Jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie znajdziesz opony do tak wielu zastosowań. Po prostu podaj parametry, które Cię interesują, a system sam stworzy listę produktów, które spełnią oczekiwania Twoje oraz Twojego pojazdu.

^