Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Landsail Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Landsail to dobra jakość w dobrej cenie

Opony Landsail pochodzą z Chin. Firma Sentaida Group, której częścią jest marka Landsail powstała w 1989 roku. Jednak marka Landsail jest o wiele młodsza, swoją pierwszą gamę opon wypuściła dopiero w 2010 roku. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucyjnej produkty tej marki bardzo szybko trafiły na światowy rynek i od początku cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie.

Opony Landsail to dobra jakość w dobrej cenie

Marka produkuje opony do samochodów osobowych, półciężarowych i terenowych. Opony tej marki są sprzedawane w ponad stu krajach na całym świecie. Jakość, nowoczesne rozwiązania i zaufanie to motywy przewodnie marki Landsail. Stworzone są, aby gwarantować stabilną i bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Opony Landsail oferują doskonałą kombinację wytrzymałości, trwałości i efektywności. Opony do samochodów osobowych tej marki są zbudowane przy użyciu trzech typów bieżnika i stosują nowoczesną mieszankę z dodatkiem silikonu. Dzięki nowoczesnym technologiom opony te zapewniają dobre osiągi i długą trwałość. Opony terenowe Landsail są zaprojektowane, aby radzić sobie w każdych warunkach i zapewnić przyjemną i komfortową jazdę na każdej nawierzchni. Opony do vanów natomiast zostały tak przygotowane, aby zapewnić trwałość i długi okres eksploatacji. Są to opony bardzo wytrzymałe i zaprojektowane, aby radzić sobie na nierównych nawierzchniach przy dużym obciążeniu.

Opony Landsail to dobre rozwiązanie dla kierowców, którzy poszukują dobrych cen, doskonałej jakości i wytrzymałych, stabilnych opon. Szeroka gama opon tej marki jest dostępna po bardzo atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym opony-guru.pl.