Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Kingstar

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Kingstar – klasa budżetowa o uniwersalnych właściwościach

Kingstar to marka klasy ekonomicznej premium, a więc niedrogich, ale o ponadprzeciętnych parametrach. Ten segment budżetowy należy do znanego koreańskiego producenta opon Hankook. Opony tej marki produkowane są w Chinach w fabryce w Tsingtao. Opony Kingstar są produkowane od 1998 roku, a w sprzedaży znajdują się opony przeznaczone do samochodów osobowych, SUVów, busów i lekkich ciężarówek. Są one certyfikowane na rynek europejski, a następnie testowane w centrum badawczym Hankook w Hanowerze w Niemczech.

Opony Kingstar dostępne są w modelach zimowych i letnich. Posiadają one bieżniki znakomicie sprawdzające się na suchych i mokrych nawierzchniach. Dzięki starannej konstrukcji rowków skutecznie usuwają one wodę spod kół, co sprzyja łatwiejszej i bezpieczniejszej jeździe, także podczas deszczu. Nowoczesna mieszanka gumowa została skomponowana tak, aby droga hamowania była krótsza, a zmiana pasów ruchu i manewry na zakrętach – łatwiejsze. Ogranicza ona również opory toczenia, co sprawia, że auto zużywa mniej paliwa i jazda jest bardziej ekologiczna. Kingstar posiada w ofercie również opony całoroczne których bieżnik dzielony jest na części zapewniające wysoką przyczepność latem i zimą. Pozwala to użytkownikom tych modeli na jazdę w każdym sezonie, bez konieczności regularnej, cosezonowej wymiany. Producent postarał się również o zmniejszenie poziomu hałasu emitowanego podczas jazdy.

Opony Kingstar kupisz w najbardziej popularnych rozmiarach do większości użytkowanych aut osobowych w Polsce, od 14 do 17 cali. Znajdziesz je w sklepie internetowym opony-guru.pl i bezproblemowo zamontujesz w jednym z polecanych przez nas punktów wymiany opon, do którego bezpłatnie możemy wysłać twoje zamówienie. Kup dobre opony z jakością potwierdzoną przez Hankook i jedź bezpiecznie po naszych drogach.