Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Kinforest

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Kinforest pozwolą ci ścigać się bezpiecznie

Chcąc rozwinąć prędkość choćby i do 300 km/h, możesz zaufać profesjonalnym i szybkim produktom o sportowym charakterze, jakimi są opony Kinforest. Sprawdzają się one nie tylko w warunkach torów wyścigowych czy autostradach, ale również w środowisku miejskim. Dzieje się tak za sprawą bardzo dobrych parametrów jezdnych. Niezależnie od rozmiaru felgi, artykuły te uzyskują indeks C w kategorii oporów toczenia.

Ekonomiczne i szybkie, a to jeszcze nie wszystko - wyposażenie to wyśmienicie się sprawuje także wówczas, gdy na drogach panują niekorzystne warunki atmosferyczne.

Opony Kinforest wpisują się w indeks B w kategorii przyczepności

Oznacza to, że dają one krótką drogę hamowania i styk z jezdnią nawet wtedy, gdy pada deszcz. Ponadto precyzyjnie reagują na ruch kierownicą, sprawiając, że pojazd jest sterowny. Specyficzny układ rowków bieżnika zapewnia opływowość auta. Zatem gdy chcesz zamówić opony letnie, możesz odwiedzić nasz serwis opony-guru.pl i wybrać nowoczesne, ciche ogumienie ze sportowym akcentem.