Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Kenda

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Kenda - azjatycka precyzja i jakość wykonania

Kenda to duży producent opon z Tajwanu, mający zakłady w Chinach, Wietnamie i na Tajwanie, a swoje przedstawicielstwa na całym świecie, w tym również w Polsce. Powstały w 1962 roku, obecnie jest częścią koncernu Cooper i pod względem wielkości produkcji jest 27. producentem opon na świecie. Opony Kenda są wytwarzane bez kompromisu wytrzymałości wobec osiągów, co oznacza, że są niezwykle trwałe, a jednocześnie zapewniają wysoką przyczepność auta na drodze. W ofercie Kendy znajdują się opony do aut osobowych, ciężarowych, motocykli, a nawet rowerów, a filozofią firmy jest ciągłe poprawianie jakości, poprzez nieustanne zwiększanie wytrzymałości i parametrów jezdnych.

Kenda wytwarza opony zimowe, letnie i całoroczne. Wszystkie modele charakteryzują się głębokimi, starannie zaprojektowanymi rowkami, ułatwiającymi odprowadzanie wody lub śniegu spod kół, w zależności od przeznaczenia opony. Najnowsze modele zbudowane są z mieszanki gumowej wzbogacone o mikrokryształki krzemu, co zwiększa wytrzymałość gumy i poprawia opór toczenia. Zarówno opony zimowe, jak i całoroczne Kendy posiadają oznaczenie „M+S”, co pozwala na jazdę po śniegu. W ofercie tajwańskiego producenta znajdziemy również opony wysokich osiągów – High Performance, przeznaczone do szybkich aut sportowych i zapewniających bezpieczną jazdę przy większych prędkościach, na autostradach i torach. Producent gwarantuje również długą żywotność bieżnika, oceniając długość użytkowania na 50 000 do nawet 100 000 kilometrów przejechanych bez konieczności wymiany na nowy komplet.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i osiągów opon Kenda są osiągnięte certyfikaty Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Drogowego Tajwanu i Federalnych Standardów Bezpieczeństwa Pojazdów Silnikowych USA. Kenda oferuje także niezależną gwarancję producenta, zapewniającą, że w przypadku ewentualnych usterek produkcyjnych zapewniona zostaje bezpłatna wymiana. Kup już teraz opony firmy Kenda w sklepie internetowym opony-guru.pl.