Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Jinyu

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Nowe opony Jinyu to idealnie wyprofilowane ogumienie

Przeszukując portal opony-guru.pl, można znaleźć swój rozmiar wyposażenia motoryzacyjnego, przy czym warto też zwrócić uwagę na profil produktu, aby zapewnić sobie bezpieczne pokonywanie zakrętów. Wśród wielu rodzajów ogumienia to właśnie opony Jinyu sprawdzają się znakomicie na drogach, zachowując przyczepność podczas skręcania.

Niezależnie od tego, czy wybierasz opony letnie czy całoroczne, w tym przypadku możesz polegać na profesjonalizmie producenta, który wzbogacił mieszankę trwałymi dodatkami. W ten sposób dostajesz akcesoria samochodowe odporne na ścieranie, długo żywotne i wytrzymałe. Pokonując dowolne trasy, na tym nowoczesnym ogumieniu możesz spokojnie polegać, ponieważ przy manewrowaniu, hamowaniu, skrętach - pojazd reaguje precyzyjnie, zachowuje przyczepność.

Opony Jinyu - dobra sterowność jest istotna na każdej drodze.

Mając na uwadze kaprysy pogody, pięciodzielna struktura bieżnika została tak przemyślana, aby system rowków i wyżłobień odprowadzał wodę, amortyzował nierówności powierzchni, wyciszał pracę zawieszenia oraz powodował miękkość jazdy. Kierując pojazdem, zauważasz, że przesuwa się on płynnie, tak bowiem zredukowano opory toczenia, aby podróżowanie stało się i przyjemne, i ekonomiczne.

Sterowność, jaką się uzyskuje dzięki tej nowej technologii, wpisuje się najczęściej w indeksy B lub C w kategoriach przyczepności ma mokrej nawierzchni. W serwisie znajdziesz również modele z wyższym indeksem maksymalnego obciążenia, jakie może wytrzymać koło odpowiednio napompowane. Sprawdzają się one dobrze w samochodach o większej ładowności.