Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Imperial

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Imperial – niedrogie rozwiązanie do aut osobowych

Opony Imperial produkowane są przez belgijski koncern Deldo i są marką ekonomiczną, kierowaną do kierowców którzy nie chcą przeznaczać dużych środków na wyposażenie auta. Jest to tak zwana marka prywatna, co oznacza, że ich produkcja zlecana jest zewnętrznym kooperantom, a w Europie uzyskują one oznaczenia i certyfikacje. Firma Deldo została założona w 1973 roku i od początku specjalizuje się w produkcji powszechnie dostępnych i popularnych opon pod różnymi brandami. Obecnie posiada ona sieć dystrybucyjną w całej Europie i rocznie sprzedaje ponad osiem milionów sztuk opon, osiągając pozycję jednego z liderów segmentu.

Obecnie w ofercie producenta znajduje się kilkanaście modeli opon w kilkudziesięciu rozmiarach, które przeznaczone są do aut osobowych i SUVów. Firma podąża za nowymi trendami, wdrażając nieustannie nowe technologie dla zwiększenia bezpieczeństwa jazdy kierowcy i pasażerów. Najnowszym dodatkiem w asortymencie są serie Ecodriver oraz Ecosport które przeznaczona są dla kierowców dla których ważne jest środowisko. Cechują się one zmniejszonym zużyciem paliwa, co osiągnięto dzięki odpowiedniemu bieżnikowi zmniejszającemu opory toczenia. Opony z serii Snowdragon są z kolei mocnymi oponami na zimę, o niezwykle solidnej konstrukcji i powierzchni lameli ułatwiającymi prowadzenie auta na powierzchniach zaśnieżonych.

Opony Imperial dostępne są w najpopularniejszych rozmiarach dla małych i średnich aut osobowych, obejmujących ponad 90% samochodów jeżdżących po polskich drogach, dlatego łatwo dobierzesz dla siebie komplet opon tej marki. Sprawdź niedrogie opony europejskiego producenta i kup je z bezpłatną dostawą w sklepie internetowym opony-guru.pl. Oferujemy także pomoc w doborze właściwych opon do twojego samochodu i możliwość montażu w jednym ze współpracujących z naszym sklepem punktów serwisowych.