Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Heidenau

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Grupa Heidenau powstała w 1946 roku. Jej nazwa pochodzi od nazwy niemieckiej miejscowości, w której firma została założona. W 1964 roku na bazie przedsiębiorstwa powstała fabryka opon Pneumat, jednak po procesie zjednoczenia Niemiec powrócono do dawnej nazwy, którą do dziś jest Reifenwerk Heidenau. Aktualnie grupa Heidenau zajmuje się produkcją opon do motocykli, motorowerów rowerów oraz wyrobów dla pojazdów kartingowych i użytkowych. Firma produkuje nie tylko opony Heidenau, ale również dętki motocyklowe. Wszystkie produkty oferowane przez opisywaną firmę pochodzą z Niemiec. Przedsiębiorstwo cały czas inwestuje w rozwój swoich produktów, dzięki czemu z każdym rokiem rośnie sprzedaż i zadowolenie klientów.

Jednymi z ciekawszych produktów, jakie można znaleźć w katalogu opisywanego przedsiębiorstwa są opony Heidenau K73. Produkt ten został stworzony z myślą o właścicielach motocykli szosowych i przeznaczony jest do jazdy w sezonie letnim. Na oponie K73 producent umieścił specjalny karkas poprawiający trakcję i zmniejszający drgania podczas jazdy. Element ten chroni oponę przed uszkodzeniami. Bieżnik o budowie polegającej na połączeniu kanału z bocznymi rowkami umożliwia wydajne odprowadzanie wody, a co za tym idzie ogumienie to świetnie spisuje się na mokrej drodze. Kolejnymi produktami godnymi uwagi są opony Heidenau K60 stworzone z myślą o posiadaczach motocykli Enduro i cross. Ogumienie to jest przeznaczone na porę letnią. Blokowy wzór opony K60 zapewnia odpowiednią przyczepność na stromych i trudnych trasach terenowych. W oponie zastosowano specjalne szerokie rowki, których zadaniem jest odprowadzanie wody i błota, co w przypadku rajdów Enduro jest niezbędne. Zaletą modelu K60 jest wykorzystanie niezwykle trwałej mieszanki zwiększającej żywotność produktu oraz chroniącej dętkę.