Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Haida

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Haida – optymalne osiągi na drodze i konkurencyjna cena

Haida to największy producent opon w prowincji Syczuan, specjalizujący się w wytwarzaniu opon budżetowych, czyli niedrogich, ale o dobrych parametrach. Oprócz opon Haida, firma jest właścicielem także innych popularnych marek opon jak Tianfu i Panda. Z 8 milionami opon rocznie koncern zdobył także rynki zagraniczne i w ofercie sklepu Tirendo możesz kupić teraz także jego produkty w Polsce.

Opony Haida efektywnie zaprojektowane lamele, zapewniające ułatwione odprowadzanie wody spod kół. Poprzez użycie nowoczesnych mieszanek gumowych udało się zmniejszyć opory toczenia, a tym samym ułatwić płynną jazdę oraz zmniejszyć zużycie paliwa. W stosowanej przez producenta rzeźbie bieżnika opory rozłożone są równomiernie co sprzyja stabilności jazdy oraz zmniejsza zużycie bieżnika. W rezultacie rośnie bezpieczeństwo kierowcy i zwiększa się odporność na tarcie, wydłużając czas życia tych opon. Firma stawia także na ekologię i opony produkowane w zakładach Haida posiadają certyfikat środowiskowy ISO14001, co doceniają kierowcy dla których ważna jest ekologia.

Opony Haida to bardzo dobry wybór dla bardziej oszczędnych kierowców, którzy szukają opon niedrogich, ale takich które nie zawiodą na żadnej trasie. Dostępne są w szerokiej palecie rozmiarów i można je zamontować w każdym popularnym w Polsce aucie osobowym. Sprawdź je już teraz na opony-guru.pl i zamów opony z szybką, bezpłatną dostawą do domu.