Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Gremax Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony Gremax to gwarancja komfortowej jazdy

Gremax pochodzi z Chin i produkuje opony do samochodów osobowych klasy średniej. Jej produkty należą do klasy ekonomicznej i zadowolą kierowców stosunkiem ceny do jakości. Jazda przy użyciu tych opon jest komfortowa i bezpieczna.

Opona Gremax to opona zbudowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Są to opony do samochodów osobowych o wysokich osiągach i sportowych. Stworzone aby zapewnić pełna kontrolę jazdy nawet przy wysokich prędkościach. To opona klasy ekonomicznej, co oznacza, że ucieszy kierowców swoją ceną.

Opony letnie Gremax stosują typ bieżnika asymetrycznego. Jest on bardzo popularny w tym typie opon. Składa się on z dwóch części: wewnętrznej i zewnętrznej. Część wewnętrzna ma za danie szybkie odprowadzenie wody spod czoła opona i zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Zewnętrzna zaś część zapewnia stałą przyczepność na suchej nawierzchni. Użycie bieżnika asymetrycznego zapewnia optymalne osiągi i zapewnienie kontroli na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Specjalna mieszanka użyta przy produkcji tych opon zapewnia doskonałą przyczepność bez względu na nierówności nawierzchni, czy też warunki pogodowe. Bieżnik zużywa się równomiernie, co oznacza zoptymalizowanie okresu eksploatacji. Opory toczenia zostały w oponach Gremax obniżone, dzięki czemu zużywają one mniej paliwa, oszczędzając kieszeń kierowcy i sprawiając, że jazda przy ich użyciu ma zmniejszony negatywny efekt na środowisko naturalne. Opony Gremax, letnie i zimowe, są dostępne do zakupu po atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym opony-guru.pl.