Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony Goodride

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Produkty chińskiej spółki Goodride są znane w ponad 200 krajach na całym świecie. Opony Goodride produkowane od 1958 roku zdążyły zdobyć popularność i uznanie dzięki wysokiej jakości odpowiadającej międzynarodowym standardom, a działająca od ponad półwiecza firma zalicza się obecnie do grona najlepiej rozpoznawalnych i największych producentów ogumienia w całej Azji. Cieszy się również stabilną pozycją wśród czołowych chińskich przedsiębiorstw produkujących opony. Współpracuje z wieloma firmami produkującymi samochody oraz licznymi ośrodkami badawczymi. Jej działalność od samego początku ukierunkowana jest na wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania, co znajduje potwierdzenie w międzynarodowych certyfikatach jakości przyznawanych jej produktom. Wyróżnia się kompleksowym podejściem do konstrukcji i projektowania ogumienia, dzięki czemu systematycznie pnie się w górę także w opinii wymagających klientów z Europy.

W firmie Goodride zatrudnionych jest obecnie ponad 20 tysięcy osób, w tym zespoły profesjonalnych inżynierów i projektantów, którzy są podstawą dobrej jakości i nowoczesnego designu opon tej marki. Miejsce wśród 500 najdynamiczniej rozwijających się chińskich przedsiębiorstw zobowiązuje. Roczne przychody ze sprzedaży opon Goodride przekraczają 3 miliardy dolarów, co stanowi duże osiągniecie na tak trudnym, zajętym przez licznych konkurentów rynku. Bardzo szeroki wachlarz oferowanych produktów marki Goodride obejmuje ogumienie do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych. Firma produkuje opony letnie, zimowe i całoroczne. Chińska spółka zajmuje się również dostarczaniem opon specjalistycznych, przeznaczonych do pojazdów rolniczych i przemysłowych. Wszystkie opony Goodride stanowią konkurencyjną propozycję również z powodu wyjątkowo atrakcyjnej relacji niskiej ceny do wysokiej jakości. Opony Goodride znane są również polskim kierowcom.

Najpopularniejszymi oponami tej marki są Goodride SW608 oraz Goodride SW601. Dobrą propozycją dla właścicieli samochodów osobowych są opony Goodride H 500. Zaprojektowano je na sezon letni. Opony H 500 dobrze zachowują się na wszystkich typach nawierzchni, są stabilne na mokrych i suchych nawierzchniach. Mają bardzo dobre parametry jezdne i cechują się wysoką precyzją kierowania. Dzięki nowoczesnej konstrukcji zmniejszają niebezpieczeństwo związane z aquaplaningiem, a równomierny rozkład obciążeń pozwala uzyskać długą żywotność i odporność. Z kolei modele H 600 wyróżniają się krótką drogą hamowania i dobrą trakcją, dzięki dużej powierzchni styku opony z nawierzchnią. Bieżnik o nowoczesnej kierunkowej rzeźbie posiada szerokie rowki na obwodzie i centralny ciągły pas, co nadaje oponom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale zapewnia efektywne usuwanie wody.