Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony General

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony General - amerykańska jakość na polskie drogi

General to jeden z najstarszych producentów opon na świecie, założony w Akron w Stanach Zjednoczonych w 1915 roku. Innowacyjność, wysoka jakość i solidność konstrukcji przyciągnęła uwagę niemieckiego Continental – drugiego producenta opon na świecie, który kupił koncern General w 1987 roku. Połączenie amerykańskiej koncepcji i ponad stuletniej tradycji z niemiecką solidnością i kontrolą jakości nie mogło wyjść źle i dlatego opony General uzyskały zasłużoną, dobrą opinię wśród kierowców.

Obecnie opony produkowane są w liniach dla aut osobowych, ciężarowych i z napędem 4x4. Koncern szczyci się wypełnieniem norm ekologicznych ISO 14001, potwierdzających, że ich produkcja nie jest uciążliwa dla środowiska i ISO 9001, przyznawanych firmom o wysokich standardach kontroli jakości. Główne cechy opon z marką General to skrócona droga hamowania, bardzo dobra odpowiedź auta na ruchy kierownicą na mokrych drogach i obniżone spalanie paliwa, uzyskane poprzez zmniejszony opór tarcia. Opony zimowe tego producenta zostały przeznaczone do jazdy na standardowych drogach zimą, ale również w trudnych warunkach Europy Północnej i Alaski. Są one zaopatrzone także we wskaźnik zużycia bieżnika RTM, pozwalający kierowcy ocenić, czy nadszedł już czas na wymianę.

Kup już teraz znakomite opony General w naszym sklepie internetowym. Szeroki zakres modeli, wiele rozmiarów i bardzo dobra jakość to tylko niektóre zalety tej marki. Zasługujesz na dobre opony i już teraz możesz zamówić je z bezpłatną dostawą do domu na opony-guru.pl.