Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony GT Radial

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Opony zimowe GT Radial oraz letnie firmy GT Radial są znane przez kierowców na całym świecie. GT Radial jest marką należącą do indonyzejskiego koncernu Gajah Tunggal, założonego w 1951 roku z siedzibą w Jakarcie. Firma oferuje opony do motocykli, samochodów osobowych, 4x4 oraz pojazdów przemysłowych. Produkcja opon mieści się w siedmiu miastach w Chinach i Indonezji. Opony GT Radial słyną przede wszystkim z niskiej ceny oraz niskiego zużycia paliwa.

Jedną z opon tej firmy są opony GT Radial Savero WT, które cechują się dobrą ochroną przed zjawiskiem aquaplaningu. Zapewniają stabilnośc podczas hamowania i wchodzenia w zakręty, dzięki czemu bezpieczeństwo i komfort jazdy zostały zwiekszone.