Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Fullrun Opony

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

Fullrun: wysokie osiągi i doskonała przyczepność

Firma bierze sobie za cel produkcję opon samochodowych przy użyciu najnowszych technologii, nowoczesnych mieszanek i efektywnych rozwiązań produkcyjnych. Marka produkuje opony do samochodów osobowych, vanów i półciężarówek. Z roku na rok wzrasta sprzedaż opon Fullrun na całym świecie. Szeroką gamę tych opon, kierowcy mogą odnaleźć w sklepie internetowym opony-guru.pl.

Opony Fullrun ucieszą kierowców swoimi bardzo atrakcyjnymi cenami. Spełniają one także wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa. Są to opony gwarantujące komfort i bezpieczeństwo jazdy. Producent zadbał, aby opony te sprawdzały się na każdej nawierzchni, zachowując dobre parametry przyczepności, zapewniając krtóka drogę hamowania na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. W gamie opon Fullrun można znaleźć produkty na każdy sezon. Opony letniej tej marki są wytrzymałe, stabilne, gwarantują dobrą przyczepność i komfortową jazdę także po nierównych nawierzchniach. Opony zimowe radzą sobie dobrze z odprowadzaniem błota pośniegowego i wody spod czoła opony.

Opony Fullrun pochodzą z Chin. Marka specjalizuje się w produkcji opon o wysokich osiągach klasy premium. Firma powstała w 2003 roku, a od 2005 jej opony noszą nazwę Fullrun. Od początków istnienia firmy, marka rozwija się bardzo szybko. Już w 2011 roku roczny obrót firmy wyniósł $650 milionów na rynku lokalnym i eksportowym. Większość opon tej marki trafia na rynki eksportowe na całym świecie.